Vývojáři hry Genshin Impact oznámili sci-fi RPG s názvem Honkai: Star Rail

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: MiHoYo
MiHoYo informuje o uzavřené betaverzi hry Honkai: Star Rail. Jedná se o tahové sci-fi RPG, odehrávající se ve světě Honkai Impact 3rd.
Rok 2021 byl pro čínské vývojáře z MiHoYo velký pro obě jeho franšízy. Honkai Impact 3rd navázal na začátku tohoto roku významnou spolupráci s ikonickou anime sérií Neon Genesis Evangelion a Genshin Impact od svého vydání loni v září dosáhl obrovské popularity. MiHoYo nedávno oznámilo, že dalším titulem vývojáře bude nová hra ze světa Honkai s názvem Honkai: Star Rail. V Honkai Impact 3rd se hráč ujímá velení týmu „Valkýr“, tento tým má za úkol bojovat se zlými stvořeními, která hrozí, že vyhubí celou populaci Země.
Oficiální trailer z pátku 8. 10. 2021 ukazuje hráči postavy a příběh Honkai: Star Rail. Trailer nabízí celou řadu různých prostředí a zdá se, že naznačuje, že hra bude obsahovat otevřený průzkum světa, který najdeme třeba v Genshin Impactu. Na propagačním webu pro Honkai: Star Rail se dozvíte, že titul se bude lišit od ostatních her od MiHoYo. Místo akčního RPG souboje jako má Genshin Impact nebo Honkai Impact 3rd se tak zde hráči mohou těšit na tahové souboje. V herním obsazení můžou hráči poznat staré známé tváře jako Himeko a Welta.
Trailer též upozornil na otevřené registrace do probíhajícího betatestování hry, které začalo v pátek. Hráči, kteří by se chtěli dostat do nejnovější vesmírné adventury MiHoYo, musí vyplnit krátký průzkum. V něm na ně čekají otázky ohledně ostatních herních zkušeností s jinými mobilními hrami a dalšími herními zařízeními. V průzkumu jsou tu dotazy na herní tituly jako Genshin Impact, Arknights a Fire Emblem: Heroes.
Honkai: Star Rail je ve vývoji pro mobilní zařízení a PC.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn