Warframe The New War vyjde za dva týdny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Digital Extremes
Digital Extremes odhalilo, že expanze The New War společnosti Warframe vyjde 15. prosince 2021. Datum vydání bylo oznámeno během posledního streamu vývojářského týmu Warframe. Zde byla ukázána počítačem animovaná upoutávka na příběh a podrobnosti o plánovaných losováních cen a Twitch dropech.
The New War je další bezplatná příběhová řada do Warframe, kde převezmete kontrolu nad novou hratelnou postavou. Příběh se odehrává ve třech aktech a obsahuje různé mise zasazené do nových prostředí, včetně otevřených světů obležených Sentienty. Digital Extremes v tiskové zprávě vysvětluje, že převezmete kontrolu nad nepřáteli, jako je Kahl-175 the Grineer, Veso the Corpus Tech a Dax: Teshin, zatímco budou bojovat, aby zatlačili invazní sílu Sentientů.
Kromě nového příběhu, kterým je třeba postupovat, získáte také více přizpůsobení, zbraní a doplňků. Je tu také Caliban, což je 48. unikátní warframe. Představte si to jako hybrid Sentient-Warframe, díky čemuž přesně zapadá do tématu rozšíření.
Bez ohledu na to, zda jste nový nebo vracející se hráč, Digital Extremes vysvětluje, že by pro vás nyní mělo být snazší procházet questovou linií Warframe pomocí Tenno Guide, což je vylepšení uživatelského rozhraní. To bylo nedávno představeno, aby pomohlo novým hráčům provést jejich další kroky.
Zdroj: pcgamesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn