Warframe úvod

Warframe The New War vyjde za dva týdny

1. 12. 2021
Zdroj náhledu: Digital Extremes

Digital Extremes odhalilo, že expanze The New War společnosti Warframe vyjde 15. prosince 2021. Datum vydání se oznámilo během posledního streamu vývojářského týmu Warframe. Zde také proběhla ukázka počítačem. Jednalo se o animovanou upoutávku na příběh a podrobnosti o plánovaných losováních cen a Twitch dropech.

The New War je další bezplatná příběhová řada do Warframe, kde převezmete kontrolu nad novou hratelnou postavou. Příběh se odehrává ve třech aktech a obsahuje různé mise zasazené do nových prostředí, včetně otevřených světů obležených Sentienty. Digital Extremes v tiskové zprávě vysvětluje, že převezmete kontrolu nad nepřáteli. Jako například Kahl-175 the Grineer, Veso the Corpus Tech a Dax: Teshin., Zatím co bojujete, abyste zatlačili invazní sílu Sentientů.

Kromě nového příběhu, kterým postupujete, získáte také více přizpůsobení, zbraní a doplňků. Je tu také Caliban, což je 48. unikátní warframe. Představte si to jako hybrid Sentient-Warframe, díky čemuž přesně zapadá do tématu rozšíření.

Bez ohledu na to, zda jste nový nebo vracející se hráč, Digital Extremes vysvětluje, proč pro vás nyní bude snazší procházet questovou linií Warframe pomocí Tenno Guide. Jedná se o nové vylepšení uživatelského rozhraní. To bylo nedávno představeno, aby pomohlo novým hráčům provést jejich další kroky.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.