Wartales The Grerat Gosenberg

Wartales – nová roadmapa

25. 1. 2023
 

Akční RPG titul Wartales, který vás uvrhne do světa středověkých žoldáků, si stále drží vysokou oblíbenost v řadách hráčů. Důkazem je stabilní vysoké hodnocení 90 % uživatelských recenzí na platformě Steam. Vývojářské studio Shiro Games do hry nedávno přidalo novou lokaci The Great Gosenberg – hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, hostící ty nejnadanější umělce a umělkyně. Před koncem roku 2022 navíc vývojáři splnili svůj slib a hra nyní obsahuje plně funkční kooperaci až pro čtyři hráče. Vývojáři odhalili roadmapu pro první pololetí roku 2023.

zdroj: Shiro Games

„Je leden, a jak velí tradice, tým vám přeje (opožděně) šťastný a úspěšný nový rok, plný lovu odměn, plenění, průzkumu a dalších „zábavných“ žoldáckých aktivit. S komunitní aktualizací č. 5, která je již za rohem, jsme vám, naší komunitě, chtěli vyjádřit velké poděkování za veškerou zpětnou vazbu, myšlenky a nápady, o které jste se s námi podělili v průběhu Early Access. Doufáme, že tuto aktualizaci přivítáte s otevřenou náručí!“ – Shiro Games

Jak můžete vidět, již v únoru se můžeme těšit na spoustu novinek. Jen namátkou zmíním rychlejší cestování mezi regiony, vlastní obchodní místo nebo vylepšení prvku nástrojů v kempu. V Q2 2023 pak bude přidána nová lokalita Forsaken Village a zvýší se kapacita pro level postav.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.