Wartales otevírá brány Gosenbergu!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shiro Games

Středověká hra Wartales od studia Shiro Games po odkladu otevírá brány nové lokace! The Great Gosenberg je hlavní město říše, místo plné krásné architektury i nejchytřejších a nejbohatších mozků v celé zemi, a hostí ty nejnadanější umělce a umělkyně. Zároveň je to však místo, kde ambice zabíjí mnohem rychleji než mor. Je to místo, kde pravda je lží a kde nemůžete věřit nikomu!

Wartales 2312

Zdroj: Shiro Games

„Jsme velmi hrdí na to, že můžeme představit druhou velkou aktualizaci obsahu pro Wartales: The Great Gosenberg! S touto aktualizací se otevřely brány království Gosenberg, což vám dává příležitost objevit jeho hlavní město, stejně jako nový obsah, který můžete odemknout, prozkoumat, dokončit a sbírat.“ – Shiro Games

Město Gosenberg, které se nachází v provincii Grinmeer, je majákem naděje, kultury a umění. Říká se, že každý muž, žena nebo dítě, kteří se na hlavní město podívají, zůstanou ohromeni jeho nádherou. Bohužel se zdá být docela možné, že vaši žoldnéři budou příliš zaneprázdněni na to, aby si mohli vychutnat jeho četné radosti.

 

V srdci Horního města došlo k ohavnému zločinu: k vraždě makléřky Wylly Ald Hoevendorp, (bývalé) členky Rady makléřů, vládců království Gosenberg.

Všechny žoldnéřské společnosti, které se nacházejí v provincii, jsou „pozvány“ na pomoc při vyšetřování, při němž budou muset vyslýchat obyvatele města, přesvědčovat svědky, aby se podělili o své příběhy, a účastnit se místních zvyků, aby se vmísily do společnosti a odhalily pachatele.

Tato ambiciózní a velkolepá nová oblast přináší obrovské množství nového obsahu, který můžete dokončit i prozkoumat a v němž se můžete postavit výzvám. 

Vaším úkolem je vést vyšetřování a odhalit vraha obchodnice Wylly Ald Hoevendorp. Vyslýchejte obyvatele města a obviňte toho, koho považujete za podezřelého, díky dvěma novým dialogovým možnostem. Postavte obviněného před soud a poskytněte mu důkazy během soudního procesu, který se koná v Paláci makléřů.

Více informací naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn