Weird West oficiálně odloženo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Vývojáři WolfEye Studios a vydavatel Devolver Digital stále plánují vydání Weird West v roce 2022, ale hra nedorazí, jak bylo původně plánováno. Ukázalo se, že WolfEye a Devolver Digital se rozhodly, že hra potřebuje trochu více práce a posunuly datum vydání z 11. ledna na 31. března.
Bývalý vývojář Dishonored, Raphael Colantonio poprvé oznámil Weird West již v roce 2019 a od té doby hra směřuje k vydání. Izometrické RPG z pohledu shora dolů bylo popsáno svými vývojáři jako „pohlcující sim“, který nabídne jakousi temnou fantasy na Divokém západě, kombinující kovboje s fantastickými stvořeními.
Ve středu Colantonio oznámil na Twitteru, že vydání Weird Westu se přesouvá z očekávaného 11. ledna na 31. března. V krátkém videu spolutvůrce Dishonored vysvětlil, že WolfEye držel uzavřenou betaverzi hry. Dodal také, že beta přinesla na světlo některé změny, které bylo třeba provést.
Vývojář dále vysvětlil, že společnost chce některé věci vyžehlit, protože se chce držet své dlouhé historie poskytování těch nejlepších možných simů. Mluvil také o tom, že chápe, že pokud jde o tento druh hry, může se stát spousta různých věcí. Některé z těchto věcí jsou skvělé a některé z nich tak skvělé nejsou.
Dobrou zprávou je, že start je opožděn jen o něco málo přes dva měsíce, takže ti, kteří se těšili na hraní Weird West, nebudou muset čekat dlouho.
Zdroj: igdb.com
Je zajímavé, že posunutí startu Weird West by ji mohlo přiblížit k vydání další hry, která má velmi podobnou náladu. Evil West je také zaměřen na kombinování fantastických zvířat a monster – většinou v podobě upírů – se Starým západem. Velký rozdíl mezi oběma tituly spočívá v tom, , že ten druhý se hraje z pohledu třetí osoby.
Weird West vychází 31. března na PC, PS4 a Xbox One.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn