WWE 2K23 bylo oficiálně oznámeno

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: 2K Games

Společnost 2K oficiálně oznámila další díl slavné wrestlingové hry WWE 2K23, která by na naše počítače a konzole měla dorazit již velmi brzy.

WWE 2K23 nabídne několik vylepšení, včetně změn v 2K Showcase, do kterého letos zavítá John Cena. Jeho osoba se taktéž objeví i na oficiálním obalu hry. Rovněž bychom se měli dočkat rozšíření několika herních režimů a také novinky v podobě režimu WarGame, jenž nabídne zápasy 3v3 a 4v4. Kromě toho se fanoušci mohou těšit také na obsáhlý seznam legend WWE, jako jsou Roman Reigns, „American Nightmare“ Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, „Stone Cold“ Steve Austin a další.

Zdroj: 2K Games

WWE 2K23 slibuje realistickou grafiku, lepší animace či osvětlení a rovněž nový volitelný mechanismus odpinování, který by měl výsledný zážitek z hraní ještě více zlepšit. Vydání nového dílu je naplánováno na 14. března 2023 pro majitele Deluxe Edition. Ostatním bude titul zpřístupněn 17. března 2023. WWE 2K23 vyjde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn