WWE 2K23 - John Cena

WWE 2K23 bylo oficiálně oznámeno

24. 1. 2023
Zdroj náhledu: 2K Games

Společnost 2K oficiálně oznámila další díl slavné wrestlingové hry WWE 2K23, která by na naše počítače a konzole měla dorazit již velmi brzy.

WWE 2K23 nabídne několik vylepšení, včetně změn v 2K Showcase, do kterého letos zavítá John Cena. Jeho osoba se taktéž objeví i na oficiálním obalu hry. Rovněž bychom se měli dočkat rozšíření několika herních režimů a také novinky v podobě režimu WarGame, jenž nabídne zápasy 3v3 a 4v4. Kromě toho se fanoušci mohou těšit také na obsáhlý seznam legend WWE, jako jsou Roman Reigns, „American Nightmare“ Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, „Stone Cold“ Steve Austin a další.

Zdroj: 2K Games

WWE 2K23 slibuje realistickou grafiku, lepší animace či osvětlení a rovněž nový volitelný mechanismus odpinování, který by měl výsledný zážitek z hraní ještě více zlepšit. Vydání nového dílu je naplánováno na 14. března 2023 pro majitele Deluxe Edition. Ostatním bude titul zpřístupněn 17. března 2023. WWE 2K23 vyjde na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.