Wyoming pro American Truck Simulator zná své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
V pořadí již desátý stát české kamionové hry American Truck Simulator konečně poodhaluje datum premiéry. Oznámení doprovází oficiální trailer.
ATS Wyoming - mapa

Zdroj: SCS Software

Wyoming, ležící na severu Spojených států amerických, patří do skupiny nejméně lidnatých států USA. Konkrétně zde žije přibližně 600 000 obyvatel, kvůli čemuž se Wyoming co do počtu obyvatel drží na dolních příčkách. Naopak se ale jedná o desátý největší stát USA, jeho rozloha totiž činí bezmála 254 000 km². Hlavní chloubou je pak mnoho národních parků, včetně známého Yellowstonského národního parku, který z 91% leží právě ve Wyomingu.
Stejnojmenné rozšíření přijede do American Truck Simulator 7. září 2021. Před vydáním se však dočkáme ještě oficiálního streamu na platformách YouTube a Twitch, kde nám vývojáři z SCS Software bezesporu prozradí i nějaké detaily z vývoje. Stream můžete sledovat rovněž 7. září 2021 od 16h.
Se samotným vydáním se taktéž dočkáme i nového eventu pro World of Truck s názvem Cruising Wyoming. Tak co, těšíte se na nový stát, tak jako já?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn