ATS Wyoming - tahač s autem

Wyoming pro American Truck Simulator zná své datum vydání

28. 8. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

V pořadí již desátý stát české kamionové hry American Truck Simulator konečně poodhaluje datum premiéry. Oznámení doprovází oficiální trailer.

Zdroj: SCS Software

Wyoming, ležící na severu Spojených států amerických, patří do skupiny nejméně lidnatých států USA. Konkrétně zde žije přibližně 600 000 obyvatel, kvůli čemuž se Wyoming co do počtu obyvatel drží na dolních příčkách. Naopak se ale jedná o desátý největší stát USA, jeho rozloha totiž činí bezmála 254 000 km². Hlavní chloubou je pak mnoho národních parků, včetně známého Yellowstonského národního parku, který z 91% leží právě ve Wyomingu.

Stejnojmenné rozšíření přijede do American Truck Simulator 7. září 2021. Před vydáním se však dočkáme ještě oficiálního streamu na platformách YouTube a Twitch, kde nám vývojáři z SCS Software bezesporu prozradí i nějaké detaily z vývoje. Stream můžete sledovat rovněž 7. září 2021 od 16h.

Se samotným vydáním se taktéž dočkáme i nového eventu pro World of Truck s názvem Cruising Wyoming. Tak co, těšíte se na nový stát, tak jako já?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.