Yupitergrad bude mít pokračování s názvem Lost Station

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Pokračování úspěšné VRkové hry Yupitergrad bude mít své pokračování. Polské studio Gamedust vydalo trailer, který ukazuje přímou spojitost s předchozí hrou. Zároveň také přislíbilo daleko více akce než u předchozího počinu. V Yupitergardu 2: Lost Station se hráč dostane na vesmírnou stanici, kde bude objevovat různá zákoutí a bojovat s roboty.
Hra by měla nabídnout zajímavý příběh s velkou dávkou humoru v kombinaci s průzkumem vesmírné stanice. Ve hře se hráči budou moci houpat na laně, odkrývat různá tajemství a užít si všechny možnosti virtuální reality. Bude zde navíc speciální vybavení, které pomůže s pohybem po celé stanici.
Herní designér Gamedust Dominik Strugala řekl: „Celý náš tým se při vytváření prvního Yupitergradu skvěle bavil, a navíc hra byla úspěšná. Stále se chceme pohybovat ve vesmíru a dále tento svět rozvíjet. Yupitergrad 2: The Lost Station bude unikátní hrou, protože jde o první hru typu Metroidvania v prostředí VR.“ Na Steamu se tento titul objeví během příštích pár týdnů a já doufám, že bude tak skvělý, jak tvůrci slibují.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn