Yupitergrad bude mít pokračování s názvem Lost Station

18. 4. 2022
Zdroj náhledu: Igdb.com

Pokračování úspěšné VRkové hry Yupitergrad bude mít své pokračování. Polské studio Gamedust vydalo trailer, který ukazuje přímou spojitost s předchozí hrou. Zároveň také přislíbilo daleko více akce než u předchozího počinu. V Yupitergardu 2: Lost Station se hráč dostane na vesmírnou stanici, kde bude objevovat různá zákoutí a bojovat s roboty.

Hra by měla nabídnout zajímavý příběh s velkou dávkou humoru v kombinaci s průzkumem vesmírné stanice. Ve hře se hráči budou moci houpat na laně, odkrývat různá tajemství a užít si všechny možnosti virtuální reality. Bude zde navíc speciální vybavení, které pomůže s pohybem po celé stanici.

Herní designér Gamedust Dominik Strugala řekl: „Celý náš tým se při vytváření prvního Yupitergradu skvěle bavil, a navíc hra byla úspěšná. Stále se chceme pohybovat ve vesmíru a dále tento svět rozvíjet. Yupitergrad 2: The Lost Station bude unikátní hrou, protože jde o první hru typu Metroidvania v prostředí VR.“ Na Steamu se tento titul objeví během příštích pár týdnů a já doufám, že bude tak skvělý, jak tvůrci slibují.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.