Gamer Pie

Zajeďte na festival Gamer Pie Level 5

16. 2. 2023
Zdroj náhledu: Gamer Pie

Už pátý ročník festivalu Gamer Pie se uskuteční od 31. března do 1. dubna v brněnském kině Art. Během festivalu se podíváte do hlubokých zákoutí videoherního světa, ale největším lákadlem jsou deskoherní doupata a sluje stolních RPG. Kromě toho na festivalu budou přednášky, herní projekty, workshopy, soutěže a spousta dalšího doprovodného programu, během nějž se budou rozebírat i témata české a slovenské herní scény.

V pátek večer se navíc naskytne jedinečná příležitost vidět show Krotitelé draků, jež využívá Dungeons and Dragons. Tento námořní příběh s diváky budou prožívat naživo hráči z řad herců, režisérů, scenáristů nebo i streamerů. Sobota bude tradičně zaměřená na množství přednášek, ve kterých vystoupí například Kristina Volná z televize Déčko nebo Cyril Brom z MFF Univerzity Karlovy. Tak na co čekáte? Je čas na pořádný výlet.

Zdroj: GamerPie

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.