Dota 2 - Cover

Známe nové šampióny v Dota 2

26. 5. 2022
 

Letošní esportový turnaj ve hře Dota 2 už zná své vítěze. Event organizovaný ESL ve Stockholmu přinesl množství zajímavých a napínavých zápasů, které potěšily oko každého fanouška. Po deseti dnech poutavých bojů zvedl nad hlavu trofej tým OG v složení Ammar, Ceb, bzm, Yuragi a Taiga. Ve skupinové fázi se vítězné mužstvo moc nezapotilo a překážkou bylo až první kolo play-off, kde kvůli týmu TSM FTX spadli mezi poražené. Prohra nastartovala tým OG k lepším výsledkům a postupně se jim podařilo porazit konkurenci týmů Fnatic, Thunder Awaken, Gaimin Gladiators a Tundra Esports. Ve finále čekal na tým OG starý známý TSM FTX, který i suverénně vyhrál první hru, ale OG se chytlo druhé šance, trojnásobnou výhrou v řadě ovládli letošní turnaj a stali se novými mistry Doty 2.

Esport Dota 2 bude pokračovat v létě mezi 6. červnem a 17. červencem regionálními ligami a soutěž vyvrcholí od 4. do 14. srpna na šampionátu v Arlingtonu. Stále ještě nekončíme! Nejlepší z nejlepších mají možnost zajistit si místenku na šampionát The International, který v říjnu bude hostit Singapur. Více novinek z esportu zde.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.