3 out of 10 season 2 - náhledovka

3 out of 10: Season Two na Epic Games zdarma

8. 4. 2021
Zdroj náhledu: Terrible Posture Games

Ani tento týden nás tato americká společnost nenechá na suchu a nabídne další kousek, který si můžeme zdarma přidat do naší knihovny. 3 out of 10: Season Two je dalším titulem na Epic Games zdarma, který nahrazuje kyberpunkový Tales of the Neon Sea.

Titul 3 out of 10: Season Two od vývojářského studia Terrible Posture Games Inc. vypráví příběh o jednom vývojářském studiu, které se urputně snaží vytvořit hru, jež by u herních kritiků získala více než tři body z deseti. Jak už název napovídá, jedná se o druhou sérii této hry křížené s animovaným seriálem. Druhá série obsahuje dohromady pět epizod.

3 out of 10: Season Two bude na Epic Games dostupný do 15. dubna 2021 do 16:59. V 17:00 titul nahradí hned trojice her. Můžeme se těšit na adventury Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth a The First Tree.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.