The Last of Us – seriíl logiáš

Abby, Dina a Jessie z The Last of Us 2 znají své představitele

12. 1. 2024
Zdroj náhledu: HBO

The Last of Us je velmi populární série, která si získala srdce nejednoho fanouška po celém světě, a není se čemu divit, protože každý z nás zná trnitou cestu Joela a Ellie. Nedávno jsme se dočkali seriálové adaptace, která běžela na streamovací platformě HBO Max. Určitě jste zaznamenali, že obsazení Belly Ramsey coby Ellie vyvolalo obrovský rozruch? Podle příznivců se do role jednoduše nehodí kvůli svému vzhledu a jistým prohlášením, které měla během rozhovorů. Naopak Pedro Pascal, který si střihnul roli morouse Joela, získal na své konto pozitivní reakce. Dalo by se říci, že seriál The Last of Us byl po dlouhé době kvalitní adaptací, která se držela předlohy, i když se v ní vyskytovaly určité drobnosti.

Není divu, že se hodně lidí nemůže dočkat druhé sezóny, která s sebou donedávna nesla několik otázek. První z nich byla, kdo by se nejvíce hodil na obsazení role Abby, kterou většina lidí považuje za největší záporačku kvůli tomu, co provede. Dlouhou dobu kolovaly spekulace na internetu, že by se role měla zhostit americká herečka Kaitlyn Dever, která se proslavila rolí ve filmech a televizních seriálech, jako jsou Last Man Standing, Short Term 12, Detroit či No One Will Save You. Na oficiálním účtu @StreamOnMax se objevil nedávno tweet, který tyto domněnky potvrdil. Nejlepší na tom ovšem je, že Dever se shodou okolností už před lety ucházela o roli Ellie v začátcích produkce.

Kromě toho byl představen i Young Mazino, který se objeví ve druhé sezóně jako Jesse. Mazino není moc známé jméno, nicméně někteří ho mohli vidět zazářit v My Crazy Love, Good Boy, Trinity's Triumph či Foundation. Volbu Mazina na Twitteru pochválili i vývojáři ze studia Naughty Dog. Jako poslední se nám momentálně představila Isabela Merced, která ztvární roli osoby důležité pro Ellie, a to Diny. Merced se proslavila rolí v televizních seriálech a filmech, včetně filmu Transformers: The Last Knight a Dora and the Lost City of Gold. Její hudba zahrnuje různé žánry, včetně popu a latinskoamerické hudby.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.