The Last of Us – seriíl logiáš

Abby se stala hlavním lákadlem druhé řady seriálu The Last of Us

22. 3. 2023
 

Nikdo to asi nečekal, ale Abby se stává hlavním lákadlem na druhou řadu úspěšného seriálu od HBO The Last of Us. Pokud jste seriál neviděli a jste fanoušci herní série, rozhodně se na něj podívejte, protože v rámci pojmu adaptace se jedná na dnešní poměry o až abnormální záležitost. Zároveň seriál také ukázal, že čím je blíže předloze, tím větší oslavuje úspěch. Rozhodně tím nenápadně nenarážím na Netflix.

Spoustu hráčů ale nyní rozladil plakát právě s Abby, jež je jednou z nejdůležitějších postav The Last of Us Part 2. Víme tak, že se tam další známá postava určitě objeví. Navíc to vypadá, že ji ztvární velice talentovaná herečka Shannon Berry, ačkoliv tato informace ještě není nikde potvrzená. Tak co si myslíte, jak moc byl dobrý tah lákat hráče zrovna na Abby?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.