AGDQ náhled

AGDQ 2022 vybralo přes 3 miliony dolarů na charitu

17. 1. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vždy je příjemné sledovat, když nějaká herní událost vybere pořádně velký balík peněz pro charitu. Již poněkolikáté na dobrou věc vybírala herní událost Awesome Games Done Quick, zkráceně AGDQ. Ta probíhala od 9. ledna do 16. a vybralo se na ní téměř tři a půl miliónu dolarů na dobré účely.Na AGDQ se různí streameři snaží projít určitou hru za co nejkratší dobu. Mezi hrané hry zde patří například Deathloop nebo Sekiro: Shadows Die Twice. Například streamer CreeperHntr prošel hrou Deathloop za méně než půl hodiny. Tomu říkám působivý výkon.

V polovině události organizátoři odhalili, že byl vybrán již milion dolarů. Na konci události bylo oznámeno konečné číslo, které je zatím nejvyšší v celé historii AGDQ. Dohromady bylo přesně vybráno 3 416 729 dolarů. Všechny tyto peníze budou putovat na charitu, která se zabývá prevencí rakoviny.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.