Arctic Awakening se představuje v novém traileru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: GoldFire Studios
Arctic Awakening byl představen poprvé již před rokem, a to v březnu roku 2021. Absolutně nechápu, jak mi mohl tento počin uniknout, jelikož je to hra dělaná na míru pro mě. Po zhlédnutí nového gameplay traileru, který byl představen na Future Games Show, jsem se do hry okamžitě zamilovala.
Přestože se Arctic Awakening neřadí do survival žánru, lehce mi připomíná moji srdcovku, kterou je The Long Dark. Nejspíše to je zapříčiněno zasněženým územím a trochu i podobným grafickým zpracováním. Teď už zpět k našemu novému nadcházejícímu počinu. Jedná se o adventuru s bohatým příběhem, která je zasazena v roce 2062 do nelítostné Arktidy, konkrétně na Aljašku. Vaším hlavním společníkem v průběhu hry bude malý, ale zato roztomilý AI dron.
To, že se ocitnete osamoceni uprostřed zmrzlé krajiny, zapříčiní bouře a následný pád vašeho letadla. V tomto letadle se nacházel Kai, což je vaše postava, a spolu s ním zde byl druhý pilot Donovan. Zde začíná zápletka celé hry, Donovan se ztratí a vy jakožto správný přítel se jej rozhodnete najít. Nutno také podotknout, že budete ve hře dělat rozhodnutí, která mohou ovlivnit určitým způsobem příběh.

Arctic Awakening má vyjít v roce 2023, přesné datum hry zatím nebylo specifikováno. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn