Arctic Awakening náhled

Arctic Awakening se představuje v novém traileru

13. 6. 2022
Zdroj náhledu: GoldFire Studios

Arctic Awakening byl představen poprvé již před rokem, a to v březnu roku 2021. Absolutně nechápu, jak mi mohl tento počin uniknout, jelikož je to hra dělaná na míru pro mě. Po zhlédnutí nového gameplay traileru, který byl představen na Future Games Show, jsem se do hry okamžitě zamilovala.

Přestože se Arctic Awakening neřadí do survival žánru, lehce mi připomíná moji srdcovku, kterou je The Long Dark. Nejspíše to je zapříčiněno zasněženým územím a trochu i podobným grafickým zpracováním. Teď už zpět k našemu novému nadcházejícímu počinu. Jedná se o adventuru s bohatým příběhem, která je zasazena v roce 2062 do nelítostné Arktidy, konkrétně na Aljašku. Vaším hlavním společníkem v průběhu hry bude malý, ale zato roztomilý AI dron.

To, že se ocitnete osamoceni uprostřed zmrzlé krajiny, zapříčiní bouře a následný pád vašeho letadla. V tomto letadle se nacházel Kai, což je vaše postava, a spolu s ním zde byl druhý pilot Donovan. Zde začíná zápletka celé hry, Donovan se ztratí a vy jakožto správný přítel se jej rozhodnete najít. Nutno také podotknout, že budete ve hře dělat rozhodnutí, která mohou ovlivnit určitým způsobem příběh.

Arctic Awakening má vyjít v roce 2023, přesné datum hry zatím nebylo specifikováno. Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.