Green Hell VR náhled

Green Hell VR bylo vydáno

12. 6. 2022
Zdroj náhledu: Incuvo

Myslím si, že není nutné nějak zdlouhavě představovat jeden velice povedený survival titul, a to Green Hell. Ten vyšel již v roce 2019 a stojí za ním polské vývojářské studio Creepy Jar. Ani naší redakci tato hra neunikla, a tak pokud jste ji ještě nikdy nehráli a nemáte ponětí o čem zde teď mluvím, přečtěte si naši recenzi Green Hell.

Green Hell VR vyšel 9. června, tedy před třemi dny, a jedná se o PC VR verzi titulu, na které pracovala společnost Incuvo. Na Steamu zatím má 76 % kladného hodnocení z 86 recenzí. To není zas tak špatné. Zakoupit si jej můžete například na Steamu, kde jeho cena je stanovená na 20,99 eur, nicméně do 16. června probíhá 10% sleva. Stejně jako v originální hře, i zde bude vaším hlavním úkolem přežít v nelítostném Amazonském deštném pralese. Opět se vžijete do role antropologa Jakea Higginse a budete hledat potravu, pitnou vodu, vyrábět různé nástroje či zbraně a stavět si své přístřeší. Green Hell VR si můžete zahrát například na headsetech Quest 2, The Valve Index nebo HTC Vive.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.