Assassin's Creed Mirage – seknu tě

Assassin’s Creed Mirage bude obsahovat mikrotransakce

11. 8. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávno jsem vás informoval o úniku informací týkajících se Assassin’s Creed Mirage, který zveřejnil uživatel Twitteru s přezdívkou J0nathan. Podle jeho zjištění (která doložil fotografií, jež byla v době psaní našeho příspěvku smazána) měla připravovaná hra obsahovat mikrotransakce. Tento leaker se nemýlil a společnost Ubisoft, která za touto sérií stojí, uvedenou chmurnou skutečnost potvrdila.

Vzhledem k tomu, že vývojáři dlouho prohlašovali, že Mirage má být poctou prvnímu Assassin’s Creed, mnoho fanoušků doufalo, že titul bude bez mikrotransakcí, ale to by nebyl Ubisoft, aby věrné fanoušky něčím překvapil… nebo spíše nezaskočil? Podle vyjádření Ubisoftu nebude mít tento prémiový obsah žádný vliv na tempo hry. Dle prohlášení vydaného pro TrueAchievements se mikrotransakce v připravovaném titulu omezí na kosmetické balíčky, jejichž existence neovlivní vývoj hráče, a budou zcela dobrovolné.

Společnost Ubisoft rovněž potvrdila, že Assassin’s Creed Mirage nebude obsahovat systém levelování založený na zkušenostech, což znamená, že lze očekávat příběhově orientovaný zážitek bez grindování. To byl ostatně jeden z hlavních nedostatků, na který zarytí fanoušci opakovaně poukazovali, neboť kdo by chtěl procházet celou mapu a sbírat tisíce XP jen proto, aby zabil jednoho vojáka.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.