Banishers: Ghosts of New Eden je nově oznámená hra od tvůrců Life is Strange

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: DONTNOD Entertainment
Vývojářské studio Dontnod nejspíše nemusím nijak zdlouhavě představovat. Jsem si totiž naprosto jistá, že téměř všichni znáte jejich tituly jako například proslulé Life is Strange, Tell me Why nebo Vampyr. Na eventu The Game Awards 2022 bylo představeno jejich zcela nové nadcházející RPG nesoucí název Banishers: Ghost of New Eden, kterého bychom se měli dočkat někdy na konci roku 2023.
Trailer sám o sobě neukazuje příliš z gameplaye, nicméně jisté je, že se bude jednat o hru z pohledu třetí osoby. Ukázka spíše poodhaluje více z příběhové linie, která je dle mého naprosto překrásná a originální. V Banishers: Ghosts of New Eden budete moci hrát za dva protagonisty – Red a Antea –, kteří k sobě chovají nejhlubší možné pocity. V minulosti byli lovci duchů, kteří se zapřísáhli, že budou chránit živé před přízraky a duchy. Při jejich poslední společné misi je Antea smrtelně zraněna a ona samotná se stává jedním z duchů. Pár milenců se tak potlouká divočinou Severní Ameriky a snaží se přijít na způsob, jak osvobodit Anteu ze světa mrtvých.
Pokud vás nadcházející počin Banishers: Ghosts of New Eden zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Znovu opakuji, že dočkat bychom se ho měli někdy na konci příštího roku.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn