Batora Lost Haven – síly Slunce a Měsíce

Batora: Lost Haven má konečně datum vydání

20. 9. 2022
 

Každý má někdy pocit, že se mu život hroutí pod rukama, ale to není nic ve srovnání se šestnáctiletou dívkou Avril, která v jeden osudný den přijde nejen o domov, ale také o celou rodinu a blízké. Batora: Lost Haven se již brzy vydá na cestu za záchranou… nebo snad za zatracením vesmíru? Titul se konečně vymaní z pout dlouhého vývoje a v celé kráse se nám představí už 20. října 2022 na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, PC a později také na Nintendo Switch.

Toto akcí nabité meziplanetární dobrodružství vás zavede na řadu unikátních mimozemských planet a do rozsáhlých galaxií. Prozkoumejte tyto cizí světy, setkejte se s jedinečnými bytostmi a pomozte jim vyřešit jejich trable. Dávejte si však pozor, cestování napříč galaxiemi nebude tak bezpečné, jak se na první pohled může zdát. To samé platí také o místních obyvatelích, u nichž si často budete muset volit mezi dobrem a zlem… nebo mezi menším a větším zlem. Každá volba následně ovlivní směřování příběhu a bude mít své často nepříjemné následky. Avril vládne silou Slunce a Měsíce k překonání řady výzev a k poražení nepřátel. Co vám však pořádně zavaří mozkové závity, budou všemožné hádanky a logické puzzly, které prověří nejen sílu vašeho ducha, ale i vaší mysli.

Na naše první dojmy ze hry Batora: Lost Haven se můžete podívat zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.