FIFA 22 - PS Plus květen 2022

Battlefield 2042 a FIFA 22 se možná objeví ve službě Game Pass

1. 5. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Podle několika zvěstí se FIFA 22 a Battlefield 2042 ve službě Game Pass objeví již příští týden jako součást květnových her. Tato informace však nebyla oficiálně potvrzena, proto ji prosím berte s rezervou.

Nedávno se nejnovější FIFA 22 objevila nečekaně i v květnovém PS Plus, krok by tedy alespoň v případě této hry nemusel být až takovým překvapením. V případě akčního titulu Battlefield 2042 je ovšem tato otázka na místě. Podle úniku by se tyto hry měly do služby Game Pass dostat prostřednictvím EA Play, a to konkrétně 5. května, což znamená, že oficiálního potvrzení či vyvrácení bychom se měli dočkat v následujících dnech.

Na polském serveru XGP byl navíc zveřejněn náhled, který na produktové stránce Battlefieldu 2042 ukazuje ikonu Game Pass.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.