God of War Ragnarok

Ben Stiller je obsazen do role Kratose v God of War: Ragnarök…

2. 11. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

…tedy alespoň v rodičovské reklamě na God of War: Ragnarök, hraném TV spotu, který vyšel k příležitosti blížícího se vydání celé hry. Hra má vyjít už 9. 11. tohoto roku, což je už za týden. Stejně jako hra, která rozebírá Kratosův vztah s jeho synem Atreem, se celá reklama zaměřuje na vztah rodičů s dětmi. K tomu samozřejmě pomáhá známý herec John Travolta a basketbalista LeBron James. Všichni se v reklamě objevili se svými ratolestmi.

V reklamě mají něco jako skupinovou terapii, ve které rozebírají, co všechno předvádí Kratos v God of War, protože přiznejme si, některé jeho jateční skutky nejsou zrovna rodičovským příkladem. Reklama je tak i velmi uklidňující, protože tvůrci řeší stále únik některých klipů a snímků na internet. Ostatně z vyjádření vývojářů: „Jak se blížíme k premiéře Ragnaröku, je pro nás velmi důležité, aby si ho hráči užili bez spoilerů. Proto prosíme, abyste brali v potaz fanoušky, kteří opravdu nechtějí vidět žádné klipy, nahrávky či vyzrazení příběhu v předstihu, a abyste to nesdíleli pro ostatní. Snažíme se, abychom tyto věci odstranili z internetu, ale faktem je, že vše pochytat nelze."

Je jasné, že hra se blíží a diváci jsou u vytržení, ale některé spoilery jsou už za hranicí nějaké slušnosti, protože hráči si přece jen chtějí příběh většinou prožít prostě sami. Vydržme tak ten týden a užijme si další výpravu legendárního Řeka a jeho syna.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.