Builder Simulator vyjde již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Live Motion Games
Máme zde další simulátor, který si již brzy budete moci zakoupit do své herní knihovny. Tentokrát se jedná o Builder Simulator, který nejspíše potěší nějaké ty kutily nebo fanoušky hry House Flipper. Z názvu vám je nejspíše jasné, že zde budete stavět domy od naprostých základů.
Každý velký stavební projekt musíte nejprve navrhnout na papíře a až poté jej převést do reálné podoby na stavebním pozemku. Vezmete tedy do ruky tužku a papír a vymyslíte dům svých snů. Builder Simulator vám nejspíše v hodně faktorech nechá zcela volnou ruku, jelikož dle slov vývojářů vás může brzdit jen vaše vlastní představivost. Pro kreativní hráče bude tento titul skvělou volbou!
Po dokončení stavebního plánu se pustíte do té fyzické práce, která také nebude procházka růžovým sadem. Budete stavět jednu cihlu po druhé, přesně podle vašeho plánu. Vývojáři slibují, že ani tahle část hraní, která se na první pohled zdá jako jedna neustále se opakující činnost, bude zábava. Ke konci všeho nezapomeňte dovést k dokonalosti i exteriér.

Pokud vás Builder Simulator zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Titul vyjde již 9. června tohoto roku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn