Po aktualizaci Tiny Tina’s Wonderlands mizí hráčům uložené pozice

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Vývojářské studio Gearbox řeší ve hře Tiny Tina’s Wonderlands jeden závažný problém. Několik hráčů si totiž po stažení nejnovější aktualizace stěžovalo na to, že jim z ničeho nic zmizela jejich dosavadní uložená pozice.

O úspěchu nové hry ze světa Borderlands asi nelze pochybovat, ostatně všechny dojmy si můžete přečíst v naší recenzi, kde jsme titul hodnotili vesměs pozitivně a nazvali jsme jej takovou obstojnou prozatímní náhradou za Borderlands 4.  Pozitivně byla nová komiksová střílečka přijata i u samotných hráčů, což potvrdilo také vydavatelské studio Take-Two Interactive, jež je s prodeji a hodnocením od hráčů nad očekávání spokojeno.

Přestože byla nová Tina chválena herními novináři i samotnými hráči, objevilo se u ní i několik menších či větších problémů, a jinak tomu bohužel není ani po poslední aktualizaci. V posledních hodinách se totiž objevují hlasy, podle nichž někteří hráči ztratili po zapnutí hry svůj dosavadní postup, a to jak v samotném příběhu, tak i celkově v rámci celé hry. To znamená kompletní restart mapy, dokončených nebo rozehraných misí, a dokonce i míst pro rychlé cestování. Naštěstí se problém netýká samotné postavy a většinou je zachována aktuální úroveň a vybavení.

K problému se vyjádřil i samotný Gearbox, který situaci potvrdil a prošetřuje možné příčiny, a pokud možno i řešení, jak dosavadní postup postiženým hráčům vrátit zpět. My osobně jsme se s tímto problémem sice nesetkali, ale i přesto doporučujeme velkou obezřetnost. Pokud zrovna nutně nepotřebujete Tiny Tina’s Wonderlands hrát, raději hru nezapínejte a vyčkejte, jak se tato nemilá situace bude dále vyvíjet.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn