Tiny Tinas Wonderlands - náhledovka

Po aktualizaci Tiny Tina's Wonderlands mizí hráčům uložené pozice

21. 5. 2022
 

Vývojářské studio Gearbox řeší ve hře Tiny Tina's Wonderlands jeden závažný problém. Několik hráčů si totiž po stažení nejnovější aktualizace stěžovalo na to, že jim z ničeho nic zmizela jejich dosavadní uložená pozice.

O úspěchu nové hry ze světa Borderlands asi nelze pochybovat, ostatně všechny dojmy si můžete přečíst v naší recenzi, kde jsme titul hodnotili vesměs pozitivně a nazvali jsme jej takovou obstojnou prozatímní náhradou za Borderlands 4.  Pozitivně byla nová komiksová střílečka přijata i u samotných hráčů, což potvrdilo také vydavatelské studio Take-Two Interactive, jež je s prodeji a hodnocením od hráčů nad očekávání spokojeno.

Přestože byla nová Tina chválena herními novináři i samotnými hráči, objevilo se u ní i několik menších či větších problémů, a jinak tomu bohužel není ani po poslední aktualizaci. V posledních hodinách se totiž objevují hlasy, podle nichž někteří hráči ztratili po zapnutí hry svůj dosavadní postup, a to jak v samotném příběhu, tak i celkově v rámci celé hry. To znamená kompletní restart mapy, dokončených nebo rozehraných misí, a dokonce i míst pro rychlé cestování. Naštěstí se problém netýká samotné postavy a většinou je zachována aktuální úroveň a vybavení.

K problému se vyjádřil i samotný Gearbox, který situaci potvrdil a prošetřuje možné příčiny, a pokud možno i řešení, jak dosavadní postup postiženým hráčům vrátit zpět. My osobně jsme se s tímto problémem sice nesetkali, ale i přesto doporučujeme velkou obezřetnost. Pokud zrovna nutně nepotřebujete Tiny Tina's Wonderlands hrát, raději hru nezapínejte a vyčkejte, jak se tato nemilá situace bude dále vyvíjet.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.