Eragon

Christopher Paolini to potvrdil, Eragon se dostane na Disney+ a vyjdou nové knihy!

9. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Tvůrce knižní série Odkaz dračích jezdců, Christopher Paolini, na svém twitterovém účtu konečně potvrdil všechny informace, které se šířily po celém internetu. Eragon bude mít svůj seriál a ujme se ho Disney+. Slovy samotného autora z jeho vyjádření: „Kvetha Fricaya! Zdravím vás, přátelé. Jak jste možná viděli, počátkem tohoto týdne došlo k neplánovanému oznámení, ale ano, je to pravda – Disney+ plánuje vytvořit televizní seriál Eragon a já se podílím jak na scénáři, tak na produkci! A ano, jsem nesmírně nadšený z toho, co přinese budoucnost. V tuto chvíli nemohu zacházet do podrobností – s ohledem na tento projekt je to ještě brzy – ale mohu říci, že jsem velmi spokojený s týmem, se kterým pracuji ve 20th Television, Disney Branded Television a Disney+…“

Popravdě mě ani nenadchnulo to, že by měl vyjít seriál. Je to Disney, který poslední dobou obsazuje do rolí svým způsobem, který mě jako fanouška knižních předloh prostě netěší. Přece jenom, když máte nějakou postavu v hlavě od dětství a casting pak vypadá úplně jinak, není to ono. Každopádně na konci celé zprávy se objevuje ještě jedna podstatná informace. Autor během příštího roku vydá ještě dvě další nové knihy. Bude se jednat o povídky, jako v případě Poutník, čarodějnice a červ, nebo se podíváme do minulosti slavné Alagaësie? Nechme se překvapit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.