CRWECON 2023 i letos láká na zajímavý program

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Crew

Rok se s rokem opět sešel a po vydařeném loňském komiksovém festivalu nakladatelství Crew ani letos nezahálí. Už 10. června se v pražském klubu Cross sejdou milovníci popkultury, komiksů a mangy, aby společně nahlédli pod pokličku chystaných novinek z edičního plánu, zúčastnili se mnoha zajímavých přednášek a zažili příjemný den mezi lidmi stejné crewní skupiny. Šestnáctý ročník v půl desáté otevře brány pražského klubu Cross pár kroků od stanice metra Nádraží Holešovice (roh ulic Plynární a Jankovcova). Těšit se můžete na bohatý program, který nabídne oblíbené představovačky, soutěže, dražby, prodej čerstvých novinek s velkými slevami, kreslířské stoly, dětský koutek, autogramiády, deskové hry, cosplay, kvízy, komiksové novinky, burzy, přednášky i další vydavatelské panely. To vše a mnohem více nabídne CRWECON 2023.

CRWECON je jedinou podobnou akcí svého druhu, na niž máte přístup zcela zdarma. Své plány pro druhou polovinu roku představí nejen nakladatelství Crew, ale také další vydavatelé, jako je například Zanir, Comics Centrum, Argo, Albatros a mnoho dalších. Z přednášek jistě zaujme téma, jak by umělá inteligence mohla pomoci v tvorbě komiksů, bizarní příběhové linky ze světa Marvelu nebo zombie apokalypsa. Do dění se zapojí i křty, kvízy a diskuze. Opomenuta nesmí být ani sekce věnovaná manze. Kdo bude mít chuť trochu zpomalit, čekat ho bude herní sál s deskovými hrami, a ani na ty nejmenší se s dětským koutkem nezapomíná. Kreslířská alej, komiksová burza a další soutěže vás čekají už v sobotu, 10. 6. 2023. CRWECON 2023 si určitě nechcete nechat ujít.

Program se ještě stále ladí, a proto je pravděpodobné, že dojde ke změnám, přesunům a dalším aktualizacím. Nezapomeňte tedy sledovat webové stránky pro to, abyste zůstali v obraze a mohli si svou návštěvu pečlivě naplánovat.

Fotografie z minulého ročníku

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn