Dead by Daylight: únik nového DLC

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Unikly plány vývojářů ze hry Dead by Daylight na další dvě kapitoly (chapters), které nám odhalují crossover s filmovou franšízou The Conjuring (V zajetí démonů).
Jednou z nejatraktivnějších věcí na hře Dead by Daylight od společnosti Behavior Interactive je možnost hrát za oblíbenou postavu z hororových filmů, ať už se jedná o Michaela Myerse, Freddyho Kruegera či Hellraisera. Nyní se zdá, po úniku informací online, že další crossover bude z filmové série The Conjuring.
Nejnovější uniklé informace se šíří po síti a tvrdí, že nadcházející kapitoly 22 a 23 jsou založeny na filmové franšíze The Conjuring. Kapitola 22 má prý dokonce nést název Crow´s Nest. Filmy z The Conjuring patří mezi oblíbené filmové série. Jsou založeny na beletrizovaných verzích Eda a Lorraine Warrenových, nechvalně známých vyšetřovatelů nadpřirozených jevů. Filmy obsahují řadu pozoruhodných postav, které by mohly být jak zajímavými přeživšími, tak i vrahy (killery).
dead by daylight the conjuring
Zdroj: theconjuringmovie.net
V době tohoto článku nejsou bohužel známy žádné další podrobnosti o tom, co by mělo nadcházející DLC obnášet. Zdá se však nepravděpodobné, že vrahem by mohl být maskot franšízy, panenka Annabelle. Zajímavější volbou pro hru by mohl být spíše The Nun nebo The Crooked Man.
Nutno zdůraznit, že tento únik nebyl přímo prokázán, fanoušci by jej tak měli brát s rezervou. Nebylo by však vůbec překvapivé, kdyby se tyto úniky ukázaly jako pravdivé, protože samotná společnost Behavior Interactive nějaké úniky přiznala. The Conjuring je navíc jednou z nejoblíbenějších hororových franšíz všech dob a má spoustu obsahu, který by se dal dobře přenést do Dead by Daylight.
Dead by Daylight zatím prošlo řadou hororových franšíz, Hellraiser je nejnovějším příkladem. Dead by Daylight má také crossovery s Vřískotem, Noční můrou v Elm Street, a dokonce i hitem série Netflixu, Stranger Things. Stále však existují některé ikony hororových filmů, které se Dead by Daylight zatím vyhnuly. Jedním z nejznámějších příkladů je Jason Voorhees z Pátku třináctého.
Dead by Daylight Myers
Zdroj: igdb.com
Dead by Daylight je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One a Xbox Series X.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn