Disney Dreamlight Valley - úvod

Dreamlight Valley odhaluje novou postavu 

2. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Popelčina Víla kmotřička (Fairy Godmother) se připojuje k seznamu postav v Disney Dreamlight Valley.

V září 2022 se Disney Dreamlight Valley vydalo v předběžném přístupu. Do začátku dostalo spoustu hlavních příběhů a aktualizací obsahu, aby vše fungovalo při oficiálním spuštění. Tento rok byl pro hráče tohoto Disneyovského titulu zatím velmi rušný, ať už šlo o aktualizace, festival, či nové postavy.

Hráči spekulovali o tom, co se do hry přidá už od ledna, kdy se objevila roadmapa. Únorový festival přátelství a dubnové aktualizace Pride of the Valley nezklamaly; přidaly nové, notoricky známé a fanoušky oblíbené postavy (Olafa a Simbu). Také přinesly množství receptů, které mohou hráči vařit ve svých kuchyních. Blíží se už i pátá aktualizace, která je hned za rohem.

Není to tak dávno, co účet Disney Dreamlight Valley na Twitteru sdílel obrázek řemeslného ponku. Ten měl přijít do hry hned po spuštění nové aktualizace. Tento obrázek obsahoval nápovědu, která naznačovala přidání Víly kmotřičky do Disneyho snového údolí. Nedávný tweet nyní potvrdil, že Víla kmotřička se stane nejnovějším obyvatelem údolí.

Propagační obrázek uvedený v tweetu naznačuje, že pátá aktualizace se ve skutečnosti jmenuje The Remembering (Vzpomínání). Jedná se o největší příběhovou aktualizaci, kterou hra dosud obdržela. V Disney Dreamlight Valley naleznete spoustu každodenních aktivit, ale je tu také docela rozsáhlý příběh, jejž musí hráči odhalit skrze postup hrou.

Fanoušci tohot Disneyho titulu budou s největší pravděpodobností muset zrušit své plány na červen. Jakmile totiž vyjde The Remembering, nebudou mít čas už na nic jiného. Nejenže hráči mohou objevit více informací o temnotě, jež obklopuje údolí. Navíc můžou vytvářet vlastní návrhy nábytku za pomoci upgradu Touch of Magic tool a umisťovat více hráčských domovů po celém svém údolí. Dokonce si budou moci oblékat své navržené oblečení pomocí nového itemu figuríny.


Disney Dreamlight Valley je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.