EA si pláclo s Marvelem, vyjdou další tři hrdinské hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Když studio Motive oznámilo singleplayerovou agenturu s Iron Manem, bylo asi všem jasné, že to nemůže zůstat jen u toho. Společnost Electronic Arts (EA) uvedla, že vznikne her hned několik. Ostatně i na twitteru Marvel Games přišla oficiální zpráva, že hry budou na konzole (zatím nespecifikováno na jaké) a PC, navíc budou celkem tři. Kromě Iron Mana nás tak čekají ještě dvě oznámení.
Na internetu už ale kolují spekulace, jaké dvě hry by to měly být. Jednou z možností je adventura s Black Pantherem. Tomu ostatně nahrávalo i to, že bývalý šéf Monolith Productions Kevin Stephens si založil nové studio. Pokud vám jméno Kevin Stephens něco říká, tak je to ten pán, který měl na starosti vývoj Middle-earth: Shadow of Mordor a Middle-earth: Shadow of War. Této teorii nahrává spoustu faktorů, včetně obrovské popularity Black Panthera a momentálně i filmu Black Panther: Wakanda Forever, který jde nyní do kin.

Poslední otázkou tak asi zůstává, o kom by mohla být třetí hra. Máme tu Iron Mana a Black Panthera. Můj osobní tip je Kapitán Amerika, Hulk, Doctor Strange nebo Thor. Ve hře je ovšem i Black Widow, která je stále jednou z nejpopulárnějších postav celého Marvelu. Počkejme si tak na ohlášení a nechme se překvapit, protože dojná kráva ještě stále nese.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn