Destiny 2 Legacy Collection - Epic Games Store

Epic Games Store láká na další Mystery Game roku 2023

13. 12. 2023
Zdroj náhledu: Bungie

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat Destiny 2: Legacy Collection v hodnotě 60 euro.

Destiny 2: Legacy Collection

Pokud máte rádi vývojářské studio Bungie s jejich hrou Destiny 2 a chtěli byste mít všechen obsah tak nějak pohromadě, zaujme vás kolekce Destiny 2: Legacy Collection, obsahující všechny dodatky, které titul obdržel. Konkrétně jde o The Witch Queen, Beyond Light a Shadowkeep. Touto edicí si tak budete moci vychutnat tři epické kampaně, odemknout 37 nových zbraní, 15 kusů zbroje a další bonusy. Zajímavostí je fakt, že Destiny 2: Legacy Collection se na Steamu či Epicu běžně prodává za cenu 60 euro. Epic Games Store se tak bezesporu v této Mystery Game poměrně rozšoupnul, i když je jasné, že ne každý bude s touto nabídkou spokojen. Pokud byste se chtěli o hře dozvědět něco více, můžete si přečíst také naši recenzi na Destiny 2.

Kolekce Destiny 2: Legacy Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 20. prosince letošního roku. Příští středu nás čeká další Mystery Game, půjde ovšem o tolik oblíbené vánoční rozdávání. Můžeme tedy s velkou pravděpodobností počítat, že se nových kousků dočkáme každý den. Například minulá vánoční Mystery Game trvala do 29. prosince 2022.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.