Vampyr intro

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 8.

23. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Osmým titulem z předpokládaných patnácti je akční RPG detektivka Vampyr.

Vampyr

Hlavní hrdina hry Vampyr je dr. Jonathan Reid, veterán z první světové války, zkušený chirurg a průkopník v oblasti zkoumání krve, respektive hematologie. Dr. Reid se potuluje ulicemi Londýna a snaží se zjistit, kdo z něj udělal upíra, a hlavně proč. Vedle tohoto pátrání bude muset bojovat i se svou vlastní psychikou a morálními zásadami. Bude se především rozhodovat, zda má odolat pokušení stát se opravdovým upírem a získat všechnu sílu i slabost s tím spojenou. Může se snažitz tohoto „prokletí“ vyléčit a neublížit jím ještě někomu dalšímu. Více o samotné hře si můžete přečíst v naší recenzi hry Vampyr.

Akční detektivka Vampyr bude v obchodě Epic Games Store dostupná do zítřejších 17 hodin, poté se nabídka opět změní.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.