Evil Dead: The Game přinese více původních herců

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Evil Dead: The Game přivádí zpět několik dalších původních herců z klasického filmu z roku 1981. Podle hvězdy seriálu Bruce Campbella se herci z The Evil Dead Cheryl Williams a Scotty vracejí, aby poskytli hlas svým postavám ve hře.
Tento rok si připomínáme čtyřicáté výročí The Evil Dead, původního filmu z hororové franšízy v režii Sama Raimiho. Zatímco nadcházející Evil Dead: The Game byl bohužel z různých důvodů nucen odložit své vydání v roce 2021. Zjevně přivede zpět několik klasických herců z čtyřicet let starého filmu zpět k životu.
Vedoucí muž Bruce Campbell jako Ash Williams koneckonců omylem oznámil hru brzy. Hráči tak již dříve věděli, že součástí hry bude Ray Santiago (Pablo Bolivar) i Dana DeLorenzo (Kelly Maxwell) z televizního seriálu Ash vs Evil Dead. Nyní se zdá, že se vracejí další dva herci z původního filmu z roku 1981.
Zdroj: igdb.com
V rozhovoru s moderátorem The Game Awards Geoffem Keighleym Bruce Campbell zdánlivě potvrzuje, že Richard DeManincor (Scotty) a Ellen Sandweiss (Ashova sestra Cheryl Williams, která se také objevila v Ash vs Evil Dead) se vracejí, aby si zopakovali své role. „Prostě to dodává hře mnohem větší věrohodnost místo nějakého chlapa, který se snaží znít jako někdo jiný, ale vždy to vyzní falešně,“ říká Campbell. „To, jak moc milujeme naše fanoušky, nás nutí pro ně udělat ten extra kilometr navíc, aby zmlkli!“
Zatímco Evil Dead: The Game bude primárně zaměřeno na hru pro více hráčů ve stylu Left 4 Dead a Dead By Daylight. Hlavní kreativní ředitel Tim Willits ve stejném rozhovoru říká, že bude „pár vedlejších misí“, které bude možné hrát jako jeden hráč společně s boty.
Evil Dead: The Game vychází v únoru 2022.

Zdroj: gamerant.com 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn