Evil Dead

Evil Dead: The Game – více původních herců

13. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Evil Dead: The Game přivádí zpět několik dalších původních herců z klasického filmu z roku 1981. Podle hvězdy seriálu Bruce Campbella se herci z The Evil Deadvracejí. Jedná se o Cheryl Williams a Scottyho, aby poskytli hlas svým postavám ve hře. Tento rok si připomínáme čtyřicáté výročí The Evil Dead, původního filmu z hororové franšízy v režii Sama Raimiho. Zatímco nadcházející Evil Dead: The Game byl bohužel z různých důvodů nucen odložit své vydání v roce 2021. Zjevně přivede zpět několik klasických herců z čtyřicet let starého filmu zpět k životu.

Vedoucí muž Bruce Campbell jako Ash Williams koneckonců omylem oznámil hru brzy. Hráči tak již dříve věděli, že součástí hry bude Ray Santiago (Pablo Bolivar) i Dana DeLorenzo (Kelly Maxwell). Oba jsou známí z televizního seriálu Ash vs Evil Dead. Nyní se zdá, že se vracejí další dva herci z původního filmu z roku 1981.

Zdroj: igdb.com

V rozhovoru s moderátorem The Game Awards Geoffem Keighleym Bruce Campbell zdánlivě potvrdil další herce. Richard DeManincor (Scotty) a Ellen Sandweiss (Ashova sestra Cheryl Williams) se vracejí. Mohou si zopakovat své role. „Prostě to dodává hře mnohem větší věrohodnost. Na místo nějakého chlapa, který se snaží znít jako někdo jiný, ale vždy to vyzní falešně,“ říká Campbell. „To, jak moc milujeme naše fanoušky, nás nutí pro ně udělat ten extra kilometr navíc, aby zmlkli!“

https://twitter.com/EvilDeadTheGame/status/1469463707360972801

Zatímco Evil Dead: The Game se primárně zaměřuje na multiplayer. Podobně jako tituly Left 4 Dead a Dead By Daylight. Hlavní kreativní ředitel Tim Willits ve stejném rozhovoru přiznal pár vedlejších misí. Hráči si budou moci zahrát sami společně s boty. Evil Dead: The Game vychází v únoru 2022.

Zdroj: gamerant.com 

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.