Ghost of Tsushima – Jin

Ghost of Tsushima slaví osm milionů prodaných kopií

11. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jin Sakai si může na svůj pomyslný seznam kromě osvobození Tsushimy připsat další úspěch. Hra Ghost of Tsushima má na svém kontě již přes osm milionů prodaných kopií, přičemž největší boom nastal samozřejmě s vydáním titulu – za první tři dny od svého vydání prodal více jak dva miliony kopií po celém světě. Poslední měsíce však byly pro neohroženého samuraje také příznivé zejména díky vydání Ghost of Tsushima: Director's Cut. Za poslední tři čtvrtiny roku se prodaly další takřka dva miliony kusů hry, což je velice příznivý výsledek.

Připomeňme si, že se chystá filmové zpracování, na kterém pracují Sony Pictures a PlayStation Productions. Na režisérské křeslo usedne Chad Stahelski – režisér Johna Wicka. Další informace jsou nám stále nejasné. Zároveň s tím se netrpělivě očekává také oficiální oznámení Ghost of Tsushima na PC po vzoru God of War, Horizon Zero Dawn a dalších exkluzivitek pro konzoli Playstation.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.