God of War Ragnarok náhled

God of War Ragnarok se vytasilo s příběhovým trailerem

14. 9. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Společnost Sony právě uspořádala novou konferenci State of Play, na které jsme se mohli poprvé podívat na některé nové hry, jako je Rise of the Ronin a Tekken 8, a na aktualizace těch, které již byly odhaleny, jako je Project Eve přejmenovaný na Stellar Blade. Jedinou hrou, kterou téměř všichni očekávali, byl God of War Ragnarok, zbývající velká hra společnosti Sony na rok 2022. Naštěstí na konferenci nechyběla a přišla s novým příběhovým trailerem.

Popis příběhového traileru nám dává zatím nejkonkrétnější shrnutí příběhu, které jsme měli k dispozici. Stojí v něm: „Vydejte se na epickou a neúprosnou cestu, na níž Kratos a Atreus bojují s tím, jak vydržet a nechat jít. Staňte se svědky měnící se dynamiky jejich vztahu, když se připravují na válku; Atreus touží po vědění, které by mu pomohlo pochopit proroctví „Lokiho“, zatímco Kratos se snaží osvobodit od minulosti a být otcem, kterého jeho syn potřebuje. Po celou dobu sledují každý jejich krok oči Asgardu…“

Zdroj: thegamer.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.