Horizon Zero Dawn – watcher Guerrilla Games

Guerrilla Games potvrdilo nový Horizon

25. 4. 2023
 

Momentálně jedno z nejúspěšnějších herních studií Guerrilla Games kromě toho, že mění vedení, oznámilo i novou hru. Začněme změnou vedení. Po dlouhých dvaceti letech studio opouští ředitelka Angie Smets, jež byla povýšena na vývoj strategií v rámci celého PlayStation Studios, pod nějž Guerrilla patří. Nyní budou toto studio řídit Joel Eschler, Hella Schmidt a Jan-Bart van Beek.

Na webových stránkách Guerrilla Games se právě se změnou vedení objevila ještě jedna podstatná informace: „Plně důvěřujeme našemu novému vedení, které nasměruje Guerrillu ke světlé budoucnosti, rozšíří svět Horizon o další dobrodružství Aloy a náš vzrušující online projekt.“ Oficiálně se tak nyní po Horizon Forbidden West a jeho nejnovějším rozšíření Burning Shores můžeme těšit na další výpravu s milovanou Aloy.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.