Madnight - úvod succubus

Herní hororová událost roku MADNIGHT 2024 je tu 

2. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

MADNIGHT 2024 je událost, jež nemá v herním průmyslu obdoby. Hráči se během ní budou moci setkat s Hell Messengerem a Vydijí – dvěma tajemnými démony, které znají ze sociálních sítí a kanálu Discord od Madmind Studio.

Studio je známé svými hororovými hrami, jež jsou plné chtíče, brutality, démonů a tajemných světů. Mezi jeho nejznámější tituly patří Agony či Succubus. Pro hráče si letos připravili hororovou nadílku v podobě titulu Paranoid, jehož vydání je naplánované na 15. prosince 2023. Dalším titulem, který nám studio naservíruje příští rok, je Tormentor v němž budete mučit lidi pro peníze. 

Madmind Studio vás srdečně zve na svou každoroční přehlídku hororových her Madnight 2024, jež se letos koná 14. prosince 2023. Tato napínavá událost slibuje hráčům exkluzivní pohled do temných a pokřivených světů her od Madmind Studio i jeho kolegů a hororových nadšenců z herního průmyslu. 

Připravte se na dosud nepublikované záběry a nakoukněte za oponu nových děsivých her, z nichž vám bude běhat mráz po zádech a tuhnout krev v žilách. Pro všechny milovníky hororových her, již se nemohou dostavit na událost osobně, je připraveno živé vysílání přímo na kanálu Madmind Studio na Youtube.  Další informace naleznete na facebookové stránce či discordu studia. 

Jak to vypadá, příští rok bude plný hororových titulů. Kromě slibovaného Tormentora se můžete těšit i na hru Supernormal, jež je inspirovaná zrušenou hrou Allison Road a vychází již začátkem roku 8. ledna 2024. Vyjdou také Little Nightmares III., Alone in the Dark, S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl, Senua´s Saga: Hellblade II či remake Silent Hill 2.

Zdroj: Youtube, Madmind Studio

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.