Hot Wheels jako první možné rozšíření pro hru Forza Horizon 5

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Podle úniku to vypadá, že vývojáři z Playground Games opět spojí síly se známou značkou Hot Wheels a do hry Forza Horizon 5 přinesou rozšíření ze světa těchto autíček.

Forza Horizon 5 - únik
Náznak o možném rozšíření Forza Horizon 5: Hot Wheels se objevil v banneru na Steamu pro zakoupení tzv. balíčku doplňků pro Forzu Horizon 5. Tento balíček vyjde na 47,66 euro, tedy v přepočtu na 1200 Kč. To znamená, že rozšíření Hot Wheels pravděpodobně obdrží všichni majitelé tohoto balíčku.

V současnosti toho prozatím o rozšíření Forza Horizon 5: Hot Wheels příliš nevíme. Je možné, že se prvních detailů dočkáme na Summer Game Festu, konkrétně 12. června, kdy má své novinky představit Xbox Game Studios, Bethesda a další přidružená studia těchto společností. Na závěr ještě zmíním, že svět Hot Wheels se do série Forza Horizon podíval už v dobách třetího dílu. Očekáváme tak rozšíření podobné tomu z Forzy Horizon 3. Pokud máte rádi tato autíčka a nechce se vám čekat na oficiální rozšíření Hot Wheels, můžete si čas zkrátit titulem Hot Wheels Unleashed, pokud jste tak dosud neučinili. Recenzi na tuto skvělou hru si můžete přečíst zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn