Rings of Power

Jak naděje vzplála, tak zmizela, Rings of Power zveřejnil nové fotky, i s Isildurem

20. 7. 2022
Zdroj náhledu: press.amazonstudios.com

Zatímco nedávný teaser ukázal, že seriál Rings of Power by mohl vypadat strašně pěkně (aby taky ne, je to nejdražší seriál v historii), je to stále Prime Video a Amazon. Takže jakmile dali fanouškům naději, že by se všechno mohlo povést, na stránkách Entertainment Weekly se objevilo hned šest fotek, které fanoušky jedné z největších fantasy knižních sérií všech dob rozhodně nepotěší.

Na prvních fotografiích si můžeme všimnout, jak bude vypadat Númenor a jeho hlavní představitelé, včetně Elendila a Isildura, kterého ztvární herec Maxim Baldry. Mimochodem, ano, je to ten Isildur, který usekl Jeden prsten Sauronovi z ruky, vládnoucí Númenorejci žijí dlouho. Na jedné fotce jde také vidět i jeho otec Elendil, jak se projíždí na koni s krásnou Galadriel, kterou mimochodem můžete vidět opět s mečem na zádech na spáleném bojišti, což je prostě stále nesmysl.

Ve druhé várce se také objevuje Galadriel na bojišti a hromada jezdců ve zlatavém brnění. To by měli být Númenorejci připravující se do bitvy. V čele jezdců se objevuje Míriel a Isildur. Na čtvrté fotografii jde vidět královna regentka Míriel v podání Cynthie Addai-Robinson. Na prvním obrázku je zase Isildur jako hrdinný mořeplavec. Já si prostě nemohu pomoci, ale čím více se tvůrci asi snaží, aby to vypadalo dobře, tím více mi to připomíná sraz fanoušků larpu, co mají opici. Co si o tom myslíte vy?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.