Evil Dead the game – logo

Kooperativní hororová řežba a zajímavá tahovka zdarma na Epic Games Store

17. 11. 2022
Zdroj náhledu: Saber Interactive

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat kooperativní hororovou řežbu Evil Dead: The Game, tahové RPG Dark Deity a bonus do hry Rumbleverse.

Evil Dead: The Game

Evil Dead: The Game je herní adaptací hororové filmové série Evil Dead, která započala svoji pouť v roce 1981 a má za sebou již několik dílů. Jedná se především o počin, který klade velký důraz na kooperaci, k níž si můžete přizvat další tři hráče. Kromě toho ve hře naleznete i příběhovou kampaň, jež úzce souvisí s kooperativním režimem. Evil Dead: The Game v současné době obsahuje deset hratelných postav známých z filmové série.

Evil Dead: The Game bude na Epic Games Store k dispozici do 24. listopadu 2022.

Dark Deity

Ve hře Dark Deity navštívíte zpustošenou zemi zvanou Terrazael, která je po válkách a černé magii zcela zničena. Úkolem vašich hrdinů bude toto posvátné místo obnovit. Dark Diety je tahovým RPG titulem, v němž hrají velký prim tahové bitvy.

Dark Deity bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 24. listopadu 2022.

Epic Cheerleader Pack

Fanoušci hry Rumbleverse navíc mohou získat balíček Epic Cheerleader Pack, který obsahuje různé kosmetické doplňky, speciální kartu a 120minutový Fame Booster.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.