Kooperativní hororová řežba a zajímavá tahovka zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Saber Interactive

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat kooperativní hororovou řežbu Evil Dead: The Game, tahové RPG Dark Deity a bonus do hry Rumbleverse.

Evil Dead: The Game

Evil Dead: The Game je herní adaptací hororové filmové série Evil Dead, která započala svoji pouť v roce 1981 a má za sebou již několik dílů. Jedná se především o počin, který klade velký důraz na kooperaci, k níž si můžete přizvat další tři hráče. Kromě toho ve hře naleznete i příběhovou kampaň, jež úzce souvisí s kooperativním režimem. Evil Dead: The Game v současné době obsahuje deset hratelných postav známých z filmové série. Více informací o hře naleznete v naší recenzi.

Evil Dead: The Game bude na Epic Games Store k dispozici do 24. listopadu 2022.

Dark Deity

Ve hře Dark Deity navštívíte zpustošenou zemi zvanou Terrazael, která je po válkách a černé magii zcela zničena. Úkolem vašich hrdinů bude toto posvátné místo obnovit. Dark Diety je tahovým RPG titulem, v němž hrají velký prim tahové bitvy.

Dark Deity bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 24. listopadu 2022.

Epic Cheerleader Pack

Fanoušci hry Rumbleverse navíc mohou získat balíček Epic Cheerleader Pack, který obsahuje různé kosmetické doplňky, speciální kartu a 120minutový Fame Booster.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn