Poppy Playtime – projekt playtime

Poppy Playtime se rozšiřuje o kooperativní hru

1. 11. 2022
 

Poppy Playtime je velmi oblíbená hororová akce s vraždícími hračkami. Zatímco čekáme na její třetí díl, vývojáři ze studia MOB Games včera odhalili nový projekt z univerza Poppy Playtime. Studio včera na svém twitterovém účtu oznámilo, že jejich projekt se jmenuje Project: Playtime. Jedná se o free-to-play kooperativní hru, ve které budete prozkoumávat opuštěnou továrnu na hračky, a její vydání je naplánováno na prosinec tohoto roku. Project: Playtime bude pravděpodobně sloužit jako spin-off hlavní série Poppy Playtime, přičemž singleplayerové pokračování má zatím neznámé datum.

Společnost MOB Games ve svých upoutávkách na Poppy Playtime pravidelně vypouští skryté nápovědy a fanoušci na twitteru už některé z nich odhalili. Zatímco propagační obrázek ukazuje zlomenou ruku na téměř černém pozadí s rukama visícíma ze stropu, uživatel twitteru BlueStreakM1ke zvýšil jas obrázku, aby odhalil ještě více. Vylepšený obrázek je ještě brutálnější a obsahuje pár zakrvácených rukou navíc. Uživatel Mercury odvodil, že čísla představují IP adresu, a v pozadí se objevují slova „Machine Depot“

O třetí kapitole je toho známo jen málo. Konec druhé kapitoly naznačil, že tentokrát budete prozkoumávat sirotčinec v továrně na hračky, a teaser, který vývojáři ke třetí kapitole vydali, představuje obzvlášť hutnou atmosféru této lokace. Zároveň byla ve videu vidět plynová maska, což podle některých spekulací může znamenat, že se v sirotčinci staly velmi zlé věci.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.