skyrim-anniversary-edition

Na další díl série The Elder Scrolls si ještě pár let počkáme

3. 9. 2023
 

Skrze šéfa marketingu Petra Hinese jsme se tak dozvěděli skutečně smutnou zprávu. Na The Elder Scrolls 6 si skutečně ještě pár let počkáme. Peter Hines to pro časopis Vandal řekl velice jasně: „Je ve vývoji, ale teprve v rané fázi.“ To je, jako kdyby víceméně řekl, že mají prostě hotový pouze název a tím veškerá snaha končí. Také zdůraznil, že o pokračování ještě chvíli neuslyšíme z toho důvodu, že se Bethesda nyní naplno věnuje Starfieldu. Jeho slovy: „Všechna naše studia se soustředí na to, aby byl Starfield v co možná nejlepším stavu. A ano, jsou tu lidé, kteří pracují na The Elder Scrolls 6, ale tým se nyní soustředí na tohle.“

Moje otázka tedy zní, kde jsou ti lidé a můžu je poznat? Zároveň ještě připomenu, že v červnu přišlo prohlášení, že The Elder Scrolls 6 by mohlo vyjít nejdříve v roce 2028. Což je pro pořádek sedmnáct let od uvedení Skyrimu. Na stranu druhou, myslím, že je to naprosto v pořádku. Skyrim je jedna z nejlepších otevřených her, které jsem kdy hrál, a jestli se pokračování povede, budu víc než šťastný, jen starší.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.