The Boys - Cover

Nejnovější trailer na The Boys odhaluje šílenost Homelandera

17. 5. 2022
Zdroj náhledu: amazon

Už příští měsíc vyjde první epizoda třetí řady oblíbeného seriálu The Boys. Nyní vyšel nejnovější trailer, ve kterém jde vidět, že největší hrdina světa Homelander začíná být ještě šílenější a jeho narcistické sklony a touha po pozornosti stále více a více rostou. Zároveň je ukázáno, jak Karl Urban se svým týmem získá superschopnosti, a nejspíš jak dojde ke zrodu sváru mezi celou skupinou.

Poprvé se můžeme blíže podívat i na Jensena Acklese v jeho roli Soldier Boye. Do série se také podle traileru podívají další noví hrdinové. Napětí v seriálu stoupá, vzájemná nenávist vrcholí, schopnosti zesilují, politici začínají tahat za nitky a na lásku s romantikou očividně nebude žádný čas. Třetí řada The Boys vyjde po dvou letech a doufejme, že udrží kvalitu předchozích sérií.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.