Trailer na House of Dragon ukazuje to, co jsme milovali na Hře o Trůny

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Pressroom.warnermedia.com

Pamatujete si ty doby, kdy jste jako fanoušci Game of Thrones každý týden přemýšleli, co se bude v jednom z nejslavnějších seriálů všech dob dít? Tedy pokud jste nečetli knihy. Trailer na House of Dragon připomíná ty první série, kdy jste toužili vědět, co se stane s oblíbenými hrdiny, i když jste věděli, že se nejspíš nedožijí další epizody.

Seriál House of Dragon se má odehrávat dvě století před událostmi celého seriálu Hra o trůny (pro čtenáře, před první knihou Písní ledu a ohně). Popisuje a rozebírá začátek konce rodu Targaryenů, události, které se říká Tanec draků. Jedná se prakticky o občanskou válku mezi Targaryeny, kvůli které hořelo celé Západozemí a vyhynuli skoro všichni draci.

V hlavních rolí uvidíme Viseryse I. Targaryena (Paddy Considine), princeznu Rhaenyru Targaryen (Emma D´Arcy), Daemona Targaryena (Matt Smith), Corlyse Velaryona (Steve Toussaint), Rhaenys Velaryon (Eva Best), Alicent Hightower (Olivia Cooke) nebo Otta Hightowera (Rhys Ifans). Do toho se objeví samozřejmě nějací ti Lannisteři, Baratheoni, Westerlingové, Starkové a další.

Ačkoliv byla celá událost Tance draků rozebrána v loru spisovatele G. R. R. Martina (víme tak, jak dopadne), celkové zpracování slavné historie se přece nedá neocenit. Kor když sám autor knih se snažil dohlížet na celý průběh natáčení. Seriál má na starosti HBO Max a dostupný tam také bude od 21. 8. letošního roku. Jediné, co mě trápí, bude to každotýdenní čekání na další díl, protože už trailer vypadá naprosto fantasticky. Ostatně, je to o Targaryenech a bohové si u nich vždycky hází mincí.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn