The Last of Us

Nejspíš uteklo datum premiéry seriálu The Last of Us

2. 11. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Podle několika tweetů a ověřených VRG je u položky u HBO Max uvedeno datum vydání jednoho z nejočekávanějších herních seriálů všech dob. V aplikaci je totiž vidět datum 15. 1. 2023. Jestli je to skutečně datum první epizody seriálu, zatím není známo, protože to by mělo být zveřejněno velmi brzy. Oficiální datum se nicméně mělo vydat už tento týden, tudíž je možné, že se jedná o chybu a termín je správný.

Seriál se má vysílat na HBO Max v USA a na stanici Sky ve Velké Británii, bude pokrývat události z první hry a také nějakou část založenou na The Last of Us Part 2. Do hlavních rolí byli obsazeni Pedro Pascal jako Joel a Bella Ramsey jako Ellie. Nico Parker ztvární Joelovu dceru Sarah a Gabriel Luna Joelova bratra Tommyho. Očekávání týkající se seriálu jsou obrovská, je ale datum správné? To se dozvíme už brzy, ostatně už by se měl objevit nějaký trailer.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.