Shadow Warrior 3 možná brzy zavítá do služby Xbox Game Pass

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Flying Wild Hog

Na internet unikly zajímavé informace, které naznačují, že by se loňský Shadow Warrior 3 mohl již brzy objevit v předplatitelské službě Xbox Game Pass.

Samozřejmě opět musíme tyto informace brát s velkou rezervou, jelikož k oficiálnímu potvrzení prozatím nedošlo. Indicie, které se však v posledních hodinách objevily na internetu, naznačují, že Shadow Warrior 3 by mohl být další z řady titulů, jež tento měsíc do předplatitelské služby Xbox Game Pass zavítají. Co se konkrétně stalo? Uživatelé údajně obdrželi předčasné upozornění na to, že je Shadow Warrior 3 k dispozici. Zdá se jednalo o nechtěně vypuštěné oznámení, či prostou chybu, není jasné. Před nedávnem se také hovořilo o kolekci Street Fighter 30th Anniversary Collection a The DioField Chronicle, které by rovněž mělo tento měsíc do Xbox Game Pass přijít. Žádné oficiální potvrzení však ani v tomto případě prozatím nepřišlo.

Doufejme, že se Microsoft brzy vyjádří a doplní zbývající nabídku her pro leden 2023. Prozatím byly přidány pouze tituly Stranded Deep a Mortal Shell: Enhanced Edition.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn