New Pokémon Snap bude inspirován starším dílem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: nintendo.com

New Pokémon Snap je nová hra inspirovaná starším titulem Pokémon Snap, který roce 1999 vyšel na Nintendo 64. Toto nejnovější dobrodružství vás zavede na několik různých ostrovů za ekologickým průzkumem, fotografováním pokémonů a vytvářením si vlastního photodexu. Titul se odehrává v oblasti Lental.

Mějte vždy připravené fotoaparáty

Budete si muset dávat bedlivý pozor, protože pokémoni se můžou z čista jasna objevit odkudkoliv – vyjdou zpoza stromu nebo keře, náhle sletí z nebe apod. Zároveň budete moci používat některé návnady, kterými můžete pokémony nalákat před svůj fotoaparát. Prostředí různých ostrovů se může značně lišit, a díky tomu vás vaše putování zavede na různá stanoviště – navštívíte tak džungle, rozsáhlé pouště nebo pláže. Zároveň budete během své výpravy v New Pokémon Snap prozkoumávat různé objekty a rostliny.

Jak budete pokračovat ve svých cestách, úroveň vašeho výzkumu se bude zvyšovat. Proto se na vyšších úrovních můžou pokémoni chovat nepředvídatelně. Hlavně se vám může poštěstit, že naleznete legendární kousek, který ve vašem photodexu prostě nesmí chybět.

New Pokémon Snap – pokémoni

Zdroj: nintendo

Váš cíl jménem Illuminia

Vaším cílem bude pracovat na odhalení jedinečného fenoménu zvaného Illumina. Ten totiž způsobuje, že vegetace s některými pokémony zvláštně září. Tento jev vám bude pomáhat zkoumat profesor Mirror, který zároveň bude vaše pořízené fotografie hodnotit. Jeho hodnocení záleží na pózách pokémonů a na tom, jak často se objevují, tudíž jestli se jedná o běžného pokémona nebo druh vyskytující se minimálně. Podle tvůrců bude záležet i na dalších faktorech ovlivňujících celkové hodnocení. Každá fotografie tak získá jednu až čtyři hvězdičky což naznačuje, zdali se jedná o běžného nebo vzácného pokémona. Nejnáročnější na získání jsou samozřejmě právě ty čtyřhvězdičkové fotografie.

New Pokémon Snap – Raichu

Zdroj: nintendo

New Pokémon Snap – focení

Zdroj: nintendo

Fotografovat budeme ještě letos

New Pokémon Snap si můžete předobjednat na stránce Xzone či JRC za 1 499 Kč. Titul vychází na Nintendo Switch 30. dubna letošního roku. Pokémon Snap bude určitě dobré zpestření, než přijde nově oznámená hra Pokémon Legends Arceus – ta má vyjít na začátku příštího roku pouze na Nintendo Switch.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn