New-Pokémon-Snap

New Pokémon Snap bude inspirován starším dílem

28. 2. 2021
Zdroj náhledu: nintendo.com

New Pokémon Snap je nová hra inspirovaná starším titulem Pokémon Snap, který roce 1999 vyšel na Nintendo 64. Toto nejnovější dobrodružství vás zavede na několik různých ostrovů za ekologickým průzkumem, fotografováním pokémonů a vytvářením si vlastního photodexu. Titul se odehrává v oblasti Lental.

Mějte vždy připravené fotoaparáty

Budete si muset dávat bedlivý pozor, protože pokémoni se můžou z čista jasna objevit odkudkoliv – vyjdou zpoza stromu nebo keře, náhle sletí z nebe apod. Zároveň budete moci používat některé návnady, kterými můžete pokémony nalákat před svůj fotoaparát. Prostředí různých ostrovů se může značně lišit, a díky tomu vás vaše putování zavede na různá stanoviště – navštívíte tak džungle, rozsáhlé pouště nebo pláže. Zároveň budete během své výpravy v New Pokémon Snap prozkoumávat různé objekty a rostliny.

Jak budete pokračovat ve svých cestách, úroveň vašeho výzkumu se bude zvyšovat. Proto se na vyšších úrovních můžou pokémoni chovat nepředvídatelně. Hlavně se vám může poštěstit, že naleznete legendární kousek, který ve vašem photodexu prostě nesmí chybět.

Zdroj: nintendo

Váš cíl jménem Illuminia

Vaším cílem bude pracovat na odhalení jedinečného fenoménu zvaného Illumina. Ten totiž způsobuje, že vegetace s některými pokémony zvláštně září. Tento jev vám bude pomáhat zkoumat profesor Mirror, který zároveň bude vaše pořízené fotografie hodnotit. Jeho hodnocení záleží na pózách pokémonů a na tom, jak často se objevují, tudíž jestli se jedná o běžného pokémona nebo druh vyskytující se minimálně. Podle tvůrců bude záležet i na dalších faktorech ovlivňujících celkové hodnocení. Každá fotografie tak získá jednu až čtyři hvězdičky což naznačuje, zdali se jedná o běžného nebo vzácného pokémona. Nejnáročnější na získání jsou samozřejmě právě ty čtyřhvězdičkové fotografie.

Fotografovat budeme ještě letos

New Pokémon Snap si můžete předobjednat na stránce Xzone či JRC za 1 499 Kč. Titul vychází na Nintendo Switch 30. dubna letošního roku. Pokémon Snap bude určitě dobré zpestření, než přijde nově oznámená hra Pokémon Legends Arceus – ta má vyjít na začátku příštího roku pouze na Nintendo Switch.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.