Nominace letošního Golden Joystick Awards byly oficiálně odhaleny

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Otevřelo se hlasování o 39. ročník udílení cen Golden Joystick Awards, které hráčům umožňuje hlasovat pro tituly jako Resident Evil Village, Deathloop a další.

Jak se blíží konec roku, několik podobných akcí upozorňuje na největší hry roku a GamesRadar oficiálně oznámil kandidáty na nadcházející ceny Golden Joystick Awards.
Ceny Golden Joystick Awards probíhají již 38 let a letošní ročník se koná 23. listopadu. Plně digitální živé vysílání cen Golden Joystick Awards bude streamováno na hlavních vysílacích kanálech, jako jsou Twitch a YouTube. Hlasování již bylo zahájeno, což hráčům umožňuje podpořit své oblíbené nominované.
Kategorie Ultimate Game of the Year určuje, který z titulů bude ta „hra“ letošního roku. Mezi nominované v této kategorii patří Deathloop, Metroid Dread, It Takes Two, Ratchet and Clank: Rift Apart a Resident Evil Village. Každý z těchto titulů dokázal po vydání zaujmout velké publikum a prosadit se.
Součástí cen Golden Joystick Awards jsou některé z nejchtěnějších her, které doposud nebyly vydány. Mezi letošní hráči očekávané tituly patří Elden Ring, Halo Infinite, Gotham Knights a The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Z předchozích let tuto cenu získalo Call of Duty: Warzone, Fortnite, Final Fantasy 14 a Genshin Impact.
Každá hlavní konzole je reprezentována vlastní hrou roku. PC představuje tituly jako Chivalry 2, Old World, Pathfinder a Wildermyth. Potencionální hrou roku na PlayStation může být Deathloop, Kena: Bridge of Spirits, Ratchet and Clank: Rift Apart nebo Returnal. A konečně, na sboxovou hru roku je nominováno 12 Minutes, Microsoft Flight Simulator, Psychonauts 2 a The Artful Escape.
Zdroj: igdb.com

Hlasovat můžete přímo zde na gamesradar.

Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn