golden-joystick-awards

Nominace letošního Golden Joystick Awards byly oficiálně odhaleny

20. 10. 2021
 

Otevřelo se hlasování o 39. ročník udílení cen Golden Joystick Awards, které hráčům umožňuje hlasovat pro tituly jako Resident Evil Village, Deathloop a další.

Jak se blíží konec roku, několik podobných akcí upozorňuje na největší hry roku a GamesRadar oficiálně oznámil kandidáty na nadcházející ceny Golden Joystick Awards.

Ceny Golden Joystick Awards probíhají již 38 let a letošní ročník se koná 23. listopadu. Plně digitální živé vysílání cen Golden Joystick Awards bude streamováno na hlavních vysílacích kanálech, jako jsou Twitch a YouTube. Hlasování již bylo zahájeno, což hráčům umožňuje podpořit své oblíbené nominované.

Kategorie Ultimate Game of the Year určuje, který z titulů bude ta „hra“ letošního roku. Mezi nominované v této kategorii patří Deathloop, Metroid Dread, It Takes Two, Ratchet and Clank: Rift Apart a Resident Evil Village. Každý z těchto titulů dokázal po vydání zaujmout velké publikum a prosadit se.

Součástí cen Golden Joystick Awards jsou některé z nejchtěnějších her, které doposud nebyly vydány. Mezi letošní hráči očekávané tituly patří Elden Ring, Halo Infinite, Gotham Knights a The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Z předchozích let tuto cenu získalo Call of Duty: Warzone, Fortnite, Final Fantasy 14 a Genshin Impact.

Každá hlavní konzole je reprezentována vlastní hrou roku. PC představuje tituly jako Chivalry 2, Old World, Pathfinder a Wildermyth. Potencionální hrou roku na PlayStation může být Deathloop, Kena: Bridge of Spirits, Ratchet and Clank: Rift Apart nebo Returnal. A konečně, na sboxovou hru roku je nominováno 12 Minutes, Microsoft Flight Simulator, Psychonauts 2 a The Artful Escape.

Zdroj: igdb.com

Hlasovat můžete přímo zde na gamesradar.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.