Nová Zelda bude mít i auta, představena také sběratelská edice

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Nintendo
Dnes během živého vysílání Nintendo Direct společnost poskytla nový a znovu poněkud kryptický pohled na hru The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Mezi věci, které můžeme s jistotou potvrdit, že ve hře skutečně jsou, patří grindování po kolejích podobné Sonicovi a Splatoonu, nová naváděcí šipka, velké a praštěné auto, které může Link řídit, a nový hoverboard, a vůbec celé to vypadá i nadále skvěle, akorát pořád poněkud není jasné, o čem to vlastně celé bude.
Nintendo také odhalilo sběratelskou edici The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ta obsahuje fyzickou verzi hry, artbook s koncepčními obrázky, steelbookové pouzdro, ocelový plakát Iconart a sadu čtyř odznaků. Tato sběratelská edice bude uvedena na trh společně s hrou a bude stát 130 dolarů.
The Legend of Zelda Tears of the Kingdom sběratelská edice
Kromě toho jsme se dozvěděli o nové figurce Amiibo, která vyjde společně s hrou Tears of the Kingdom. Toto Amiibo představuje Linka a po naskenování pomocí hry Tears of the Kingdom vám zpřístupní materiály a zbraně. Hráči také získají speciální látku pro Linkovo rogalo. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom dorazí na Switch 12. května.

Zdroj: Gameinformer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn