Zelda Tears of the Kingdom - náhled

Nová Zelda bude mít i auta, představena také sběratelská edice

10. 2. 2023
Zdroj náhledu: Nintendo

Dnes během živého vysílání Nintendo Direct společnost poskytla nový a znovu poněkud kryptický pohled na hru The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Mezi věci, které můžeme s jistotou potvrdit, že ve hře skutečně jsou, patří grindování po kolejích podobné Sonicovi a Splatoonu, nová naváděcí šipka, velké a praštěné auto, které může Link řídit, a nový hoverboard, a vůbec celé to vypadá i nadále skvěle, akorát pořád poněkud není jasné, o čem to vlastně celé bude.

Nintendo také odhalilo sběratelskou edici The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Ta obsahuje fyzickou verzi hry, artbook s koncepčními obrázky, steelbookové pouzdro, ocelový plakát Iconart a sadu čtyř odznaků. Tato sběratelská edice bude uvedena na trh společně s hrou a bude stát 130 dolarů.

Zdroj: Nintendo

Kromě toho jsme se dozvěděli o nové figurce Amiibo, která vyjde společně s hrou Tears of the Kingdom. Toto Amiibo představuje Linka a po naskenování pomocí hry Tears of the Kingdom vám zpřístupní materiály a zbraně. Hráči také získají speciální látku pro Linkovo rogalo.

Tears of the Kingdom dorazí na Switch 12. května.

Zdroj: Gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.