AC Nexus

Nový Assassin's Creed vyjde v listopadu

23. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Název Nexus ponese nejnovější díl veleúspěšné série o známém zabijákovi, jenž úspěšně nahradil hrdinu z Prince of Persia. Letos se tak dočkáme dvou dílů o asasínech. První s názvem Mirage má vyjít za pár dní – v říjnu – a Nexus jen o měsíc později. Novinkou je virtuální realita, kterou budete ke hraní potřebovat. S touto technologií se nám otevírají nové možnosti zážitků a my si tak můžeme prožít staré dobré časy, jen v novém rozlišení. A proč staré dobré časy? Ve hře si budete moct zahrát za známé postavy jako je Connor ze třetího dílu, Kassandra z AC Odyssey nebo dokonce Ezio z druhého dílu. Trailer najdete zde:

Hra vyjde 16. listopadu pouze na zařízení Meta Quest a ohlasy fanoušků jsou z velké části kladné. Uvidíme tedy, co nám pohled do virtuální reality prozradí o starém kultu asasínů.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.