Occupy Mars The Game náhled

Occupy Mars: The Game má své datum vydání

29. 4. 2023
Zdroj náhledu: Pyramid Games

Dovolte mi dnes představit nadcházející survivalový počin od vývojářského studia Pyramid Games, a to Occupy Mars: The Game. Toto vývojářské studio má na kontě již pár kousků, jako například Dinosaur Fossil Hunter, Castle Flipper nebo Rover Mechanic Simulator. Žánr survival je pro ně naprostou novinkou, nicméně dle traileru to vypadá, že se přece jen máme na co těšit.

Occupy Mars: The Game je technická sandboxová hra o přežití v otevřeném světě, ve které bude vaším hlavním úkolem kolonizace Marsu. Při prvním zhlédnutí traileru vám musím přiznat, že mi tento titul nenápadně připomínal jednu z mých oblíbených her – The Planet Crafter. V čem se ale tyto dvě survivalovky určitě liší, je grafické zpracování a také to vypadá, že tato nová hra bude o něco více technicky založená.

Mimo kolonizace Marsu si budete muset vybudovat svoji základnu, kterou postupem času budete vylepšovat. Musíte si také neustále kontrolovat, zda máte dostatek jídla, pitné vody, energie a samozřejmě kyslíku. Herní svět bude sám o sobě nejspíše poměrně rozlehlý a rozdělený na několik oblastí, které budete muset najít a prozkoumat. Pokud vás titul Occupy Mars: The Game zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání je totiž již za rohem, a to 10. května tohoto roku.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.