Occupy Mars: The Game má své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Pyramid Games
Dovolte mi dnes představit nadcházející survivalový počin od vývojářského studia Pyramid Games, a to Occupy Mars: The Game. Toto vývojářské studio má na kontě již pár kousků, jako například Dinosaur Fossil Hunter, Castle Flipper nebo Rover Mechanic Simulator. Žánr survival je pro ně naprostou novinkou, nicméně dle traileru to vypadá, že se přece jen máme na co těšit.
Occupy Mars: The Game je technická sandboxová hra o přežití v otevřeném světě, ve které bude vaším hlavním úkolem kolonizace Marsu. Při prvním zhlédnutí traileru vám musím přiznat, že mi tento titul nenápadně připomínal jednu z mých oblíbených her – The Planet Crafter. V čem se ale tyto dvě survivalovky určitě liší, je grafické zpracování a také to vypadá, že tato nová hra bude o něco více technicky založená.
Mimo kolonizace Marsu si budete muset vybudovat svoji základnu, kterou postupem času budete vylepšovat. Musíte si také neustále kontrolovat, zda máte dostatek jídla, pitné vody, energie a samozřejmě kyslíku. Herní svět bude sám o sobě nejspíše poměrně rozlehlý a rozdělený na několik oblastí, které budete muset najít a prozkoumat.
Pokud vás titul Occupy Mars: The Game zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání je totiž již za rohem, a to 10. května tohoto roku.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn